AZS4kids | Półkolonie
5296
page-template-default,page,page-id-5296,page-parent,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Półkolonie letnie z AZS PO to czas świetnej zabawy i wypoczynku. Znamy już miejsce, terminy i dyscypliny. Będzie naprawdę dużo frajdy, w końcu AZS to młodość pełna pasji.

Wszystkich nas zaskoczył rok 2020, podjęliśmy jednak decyzję, że musimy zapewnić dzieciom możliwość ciekawego spędzenia wakacji po okresie samoizolacji i zdalnej nauki. Zorganizowany, aktywny wypoczynek gwarantuje to stuprocentowo! Podczas wakacji, odbędą się na Politechnice Opolskiej zajęcia z koszykówki, siatkówki, samoobrony, lekkiej atletyki oraz badmintona.

Zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat (roczniki 2004-2013). Tak jak i w roku ubiegłym, dzieci i młodzież przyprowadzać na zajęcia można już od godziny 7:00. Koszt zajęć to 290 zł za turnus, a w tym opieką pedagogiczna, zajecia sportowe, II śniadanie, lunch, ubezpieczenie NNW, spędzenie czasu z rówieśnikami i nawiązanie znajomości.

Odebrać dzieci można w godzinach 15.00-16.00

Zajęcia wakacyjne organizowane przez AZS KU PO, spełniają wszystkie wymogi zawarte w wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku w związku ze stanem epidemii COVID-19.

Warunkiem wpisania dziecka na listę uczestników jest:

  1. Wypełnienie formularza rekrutacyjnego znajdującego się na stronie azs4kids.pl,
  2. Dokonanie wpłaty w wysokości 290,00 zł na rachunek bankowy AZS KU PO 15 1090 2138 0000 0001 3044 1632 najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Aby zapisać podopiecznych na zajęcia, konieczna jest akceptacja regulaminu uczestnictwa dostępnego na stronie www.azs4kids.pl/polkolonie.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin uczestnictwa w półkolonii letniej z AZSem 2020

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Karta uczestnictwa

Oświadczenie o stanie zdrowia

Upoważnienie do odbioru dziecka/samodzielnego powrotu

Aby zapisać dziecko, kliknij w ramkę poniżej. Pamiętaj, liczy się kolejność zgłoszeń, a liczba uczestników jest ograniczona.

Otwarcie się formularza po kliknięciu oznacza, że na wybrany turnus są jeszcze wolne miejsca.