Zimowe Półkolonie z AZS PO – ferie 2019

Nie ma dziecka, które nie oczekiwałoby na rozpoczęcie się ferii zimowych. To przerwa od szkoły – ale nie od nauki i bardzo aktywnego wypoczynku.

Dlaczego warto wybrać Zimowe Półkolonie z AZS PO? Bo to rozwój zainteresowań oraz talentów sportowych oraz osobowości dzieci, a także promowanie postaw społecznie pożądanych. Co więcej, dzieci uczą się jak organizować sobie czas wolny. Dodatkowo jest to idealne rozwiązanie dla rodziców i dzieci pozostających na terenie miasta Opola w okresie wakacji lub ferii zimowych. Do wyboru są dwa tygodniowe turnusy:

I turnus: 28.01 – 01.02.2019
II turnus: 04.02 – 08.02.2019

Zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat (roczniki 2002-2012). Tak jak w poprzednich latach, aby zapisać dziecko na Półkolonie, należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz internetowy znajdujący się na stronie www.azs4kids.pl. Dodatkowo, najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu należy uiścić opłatę wpisową w wysokości 280 zł.

Na stronie internetowej można zapoznać się z ramowym planem zajęć przygotowanym na tę okazję.

Wszystkie pliki i informacje znajdują się na stronie internetowej www.azs4kids.pl w zakładce “Półkolonie“.

Należy się szybko decydować! O przyjęciu dziecka na Półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.