Malowniczy konkurs na sportowo z AZS PO

Już jutro rozpoczynamy konkurs na najlepszy rysunek o tematyce „Moja kariera sportowa”. Do wygrania są fantastyczne nagrody, m.in. udział w Półkoloniach z AZS PO.

W ten wtorek, 22.05.2018 r., rozpoczyna się wielki konkurs organizowany prze KU AZS Politechniki Opolskiej. Tym razem na sportowo, ale inaczej – uczestnicy będą tym razem oceniani artystycznie. „Moja sportowa kariera”, jak brzmi tytuł, to konkurs polegający na namalowaniu siebie jako sportowca w przyszłości.

Jaką dyscyplinę uprawiasz, jak się w niej czujesz, kto cię wspiera i dopinguje – to wszystko może się tam znaleźć. Uczestników ogranicza jedynie wyobraźnia.

🙂

A kto może uczestniczyć? Każdy zarejestrowany uczestnik letnich Półkolonii z AZS PO. Prace Konkursowe należy przesłać na adres email: mojakarierasportowa@gmail.com do dnia 4 czerwca 2018 roku (załącznik maksymalnie 50 MB).

Do wygrania są wartościowe nagrody:
Udział w Półkoloniach z AZS PO
Strój sportowy przygotowany specjalnie dla uczestników Półkolonii z AZS PO
Połączenie 1 i 2! To będzie nagroda #1 😉

Dodatkowo na Fanpage KU AZS Politechnika Opolska zostanie zorganizowany konkurs na najlepszą pracę. Każdy będzie mógł oddać swój głos w postaci „lajka” na najlepsze prace.

Każdy uczestnik konkursu powinien zapoznać się z regulaminem, w którym dokładnie opisane są zasady uczestnictwa, sposób rysowania/malowania i nadsyłania prac.

Zapraszamy do udziału!