Pierwszy krok do udanych ferii, to Półkolonie zimowe z AZS PO

Pogoda w tym roku długo była ciepła i słoneczna, lecz skoro niedługo ma zacząć się kalendarzowa zima, Klub Uczelniany AZS Politechniki Opolskiej wraz z marką AZS4kids pragnie zaprosić do uczestnictwa w półkoloniach zimowych na Politechnice Opolskiej.

Każdej zimy przygotowujemy atrakcje dla naszych najmłodszych sportowców, by czas wolny od zajęć w szkole nie okazał się zmarnowany. Zorganizowany, aktywny wypoczynek gwarantuje to stuprocentowo! Podczas ferii zimowych, odbędą się na Politechnice Opolskiej zajecia z koszykówki, siatkówki, samoobrony, lekkiej atletyki oraz pływania. Na te ostatnie standardowo zaprasza nas Kryta pływalnia “Wodna nuta”.

Zajęcia adresowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat (roczniki 2003-2013). Tak jak i w roku ubiegłym, dzieci i młodzież przyprowadzać na zajęcia można już od godziny 7:00. Koszt zajęć to 310 zł za turnus, a w tym opieką pedagogiczna, zajecia z trenerem danej dyscypliny, śniadanie, ubezpieczenie NNW, spędzenie czasu z rówieśnikami i nawiązanie znajomości.

Warunkiem wpisania dziecka na listę uczestników jest:

Wypełnienie formularza rekrutacyjnego znajdującego się na stronie azs4kids.pl,
Dokonanie wpłaty w wysokości 310,00 zł na rachunek bankowy AZS KU PO 15 1090 2138 0000 0001 3044 1632 najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem turnusu.
Aby zapisać podopiecznych na zajęcia, konieczna jest akceptacja regulaminu uczestnictwa dostępnego na stronie www.azs4kids.pl/polkolonie.

Aby zapisać dziecko, kliknij w ramkę poniżej. Pamiętaj, liczy się kolejność zgłoszeń, a liczba uczestników jest ograniczona.