AZS4kids | Gimnastyczne srebro i podwójne złoto
5807
post-template-default,single,single-post,postid-5807,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Gimnastyczne srebro i podwójne złoto

Zawodniczki sekcji gimnastycznej KU AZS Politechniki Opolskiej – Jagoda Wilczyńska, Lena Witych oraz Izabela Gaca – 6 kwietnia występowały na prestiżowym I Krajowym Turnieju Gimnastyki w Ostrołęce i zdobyły tam aż 3 puchary.

fot. Łukasz Gołąb fb.

Wielki sukces gimnastyczek KU AZS Politechniki Opolskiej, które podczas I Krajowego Turnieju Gimnastyki w Ostrołęce zajęły kolejno: dwa I miejsca i jedno II miejsce. Każda z zawodniczek zdominowała swoją kategorię wiekową i pokonała przeciwniczki – a było ich naprawdę bardzo dużo. W konkursie wzięło udział ponad 200 zawodniczek z całej Polski, więc konkurencja była ogromna.

Jagoda Wilczyńska, kat. 15 lat – gimnastyka sportowa, skoki na ścieżce – I miejsce.

Lena Witych – kat 10 lat, gimnastyka sportowa – I miejsce.

Izabela Gaca – kat. 8 lat, gimnastyka sportowa – II miejsce.

Jury oceniające występy gimnastyczne zrobiło to na najwyższym poziomie. W składzie oceniających zasiadali bowiem Adam Kierznowski (trzykrotny złoty medalista Pucharu Świata i brązowy medalista Mistrzostw Europy w gimnastyce sportowej) oraz Weronika Woźniak (wielokrotna medalistka Drużynowych oraz Indywidualnych Mistrzostw Polski w kategorii zarówno juniorek jak i seniorek).

Wielkie gratulacje dla zawodniczek oraz trenera Łukasza Gołąba, który poświęca wiele czasu i wysiłku by dziewczyny mogły skakać na wyżyny swoich umiejętności. Brawo!