Dolina Słońca zaprasza po raz kolejny – Val di Sole 2020

Klub Uczelniany AZS Politechniki Opolskiej wczesną wiosną zadomawia się w Val di Sole we Włoszech, by tam aktywnie spędzić czas z wszystkimi pasjonatami narciarstwa i snowboardingu. Przepiękna „Dolina słońca” zaprasza do siebie także i w tym roku, by pokazać swoje nasłonecznione, skrzące się stoki narciarskie.

Obóz rozpocznie się 28 marca 2020 roku. Dla uczestników zarezerwowany jest hotel zlokalizowany nieopodal fantastycznych tras narciarskich. Cena wyjazdu – 1390 zł (brutto) – obejmuje 6-cio dniowy karnet Superskirama (380 km tras i około 140 wyciągów), zakwaterowanie w apartamentach 4-6 osobowych oraz ubezpieczenie narciarskie.

Zapisy prowadzone są drogą internetową (formularz na stronie organizatora) na stronie www.azs4kids.pl. Tam też, w zakładce „Narty”, zamieszczone są wszystkie informacje odnośnie przelewów, a także film ukazujący obóz w ubiegłym roku.

Cena: 1390,00zł

W cenie: 7 noclegów w apartamtentach 4-6os z kuchnią i łązienką, sześciodniowy karnet Superskirama (Marilleva, Folgarida, Pinzolo, Pejo, Madonna Di Campiglio, Tonale), ubezpieczenie narciarskie

Cena nie zawiera: transportu na miejsce, opłaty klimatycznej (8,40Eur/os), bielizny pościelowej (można zabrać własną), kaucji zwrotnej za apartament (200,00 Eur/ apartament) i kaucji za karnet (5Eur/os.)

Plakat aktualnego wydarzenia znajdziesz tutaj.

Zapraszamy serdecznie!