AZS Opole | BABY SWIM
5685
page-template-default,page,page-id-5685,page-parent,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

BABY SWIM

KU AZS Politechniki Opolskiej wraz z marką AZS4kids organizują zajęcia basenowe dla niemowląt oraz ich opiekunów. Już od 6 miesiąca życia niemowlęta będą poznawać wodny świat pod okiem wykwalifikowanego personelu.

 

Już 28 października 2019 rusza cykl zajęć z pływania dla niemowląt Baby Swim. Raz w tygodniu (poniedziałki), kryta pływania Wodna nuta w Opolu będzie gościć w swoich progach grupę maluszków wraz z opiekunem/-ami, by wspólnie spędzać czas i w przyjemny sposób poznawać wodny świat. Czas trwania zajęć to 30 minut, a koszt to 260 zł za cykl obejmujący 10 spotkań (w sumie 10 tygodni). Uczestnicy podzieleni są na dwie grupy: pierwsza wchodzi na 17:00 do 17:30, a kolejna od 17:30 do 18:00. W ramach tych dwóch grup istnieją także ograniczenia wiekowe: I grupa przeznaczona jest dla dzieci od 6 miesiąca życia do 18 (1,5 roku), a II grupa dla dzieci od 1 roku do 2,5 lat.

 

Wykwalifikowani trenerzy będą prowadzić zajęcia na najwyższym poziomie. Są przygotowani merytorycznie, a ich wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem. Posiadają wiedzę potrzebną do zapewnienia maluszkom zabawy i nauki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Przedstawiamy Państwu prowadzących:

 

Małgorzata Kolejewska-Rożek

  • instruktorka pływania niemowląt,
  • certyfikat pływania Wydany przez AWF Warszawa,
  • mgr Wychowania Fizycznego na Politechnice Opolskiej,
  • mgr Pedagogiki ze specjalizacją Olinofrenopedagogika,
  • Ratownik Wodny WOPR

 

Bartłomiej Olchawa

  • instruktor pływania niemowląt,
  • instruktor pływania,
  • Ratownik Wodny WOPR

 

Na miejscu będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia pod wodą, a także nakręcenia filmiku z nurkowania (tak, maluszki to potrafią!).  Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy kurs, który pozwoli niemowlętom lepiej się rozwijać, poznawać swoich rówieśników i świetnie się bawić.

 

Ilość miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. Aby brać udział w zajęciach, konieczna jest akceptacja regulaminu dostępnego na stronie zapisów (przyciski poniżej).