AZS Opole | Baby Swim – niemowlęta chcą pływać!
5711
post-template-default,single,single-post,postid-5711,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Baby Swim – niemowlęta chcą pływać!

Już 4 marca na basenie “Wodna nuta” w Opolu ruszają zajęcia z pływania dla niemowląt – wraz z ich rodzicami. Będzie zabawa.

 

Wraz z początkiem marca i ładniejszej pogody KU AZS Politechniki Opolskiej wraz z marką AZS4kids organizują zajęcia z zabawy w wodzie dla niemowląt. Zajęcia będą się odbywać pod okiem wykwalifikowanego personelu. W celu zapewnienia niemowlętom jak najlepszych warunków, utworzono 2 grupy godzinowe – na 17:00 (I grupa) oraz na 17:30 (II grupa). Maluszki będą mogły pobawić się w wodzie w każdy poniedziałek na basenie “Wodna nuta”.

4 marca rozpocznie cykl 10 zajęć, po 30 minut każde. Koszt to 350 zł za całość kursu pływania – 10 zajęć po 30 minut. Zapisy odbywają się drogą elektroniczną, poprzez stronę www.azs4kids.opole.pl.

I grupa

II grupa

 

Na miejscu będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia pod wodą, a także nakręcenia filmiku z nurkowania (tak, maluszki to potrafią!). Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy kurs!