AZS4kids | BABY SWIM – edycja druga! Ruszamy w marcu
6480
post-template-default,single,single-post,postid-6480,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

BABY SWIM – edycja druga! Ruszamy w marcu

Już na początku marca rusza druga edycja zajęć z pływania dla niemowląt BABY SWIM, organizowanych przez KU AZS Politechniki Opolskiej oraz markę AZS4kids. Jako że pierwszy cykl okazał się fantastycznym pomysłem, postanowiliśmy nie przerywać zabawy. Zapisy są już otwarte.

2 marca 2020 rozpoczynamy kolejny cykl zajęć z pływania dla niemowląt BABY SWIM. Koszt zajęć oraz warunki uczestnictwa nie będą się różnić od poprzednich. 260 zł za cykl 10 zajęć, które będą odbywać się raz w tygodniu (poniedziałki). Również i tym razem otworzymy dwie grupy wiekowe: 1. dla dzieci od 6 do 15 miesięcy, 2. dla dzieci od 15 do 30 miesięcy (2,5 roku). Pierwsza grupa na godzinę 17:00, druga na 17:30 (zajęcia trwają 30 minut).

Miejsce odbywania się zajęć to oczywiście kryta pływania Wodna Nuta w Opolu. Będzie gościć w swoich progach grupę maluszków wraz z opiekunem/-ami, by wspólnie spędzać czas i w przyjemny sposób poznawać wodny świat. Kadra trenerska zostaje ta sama 🙂 Z mgr Małgorzatą Kolejewską-Rożek oraz mgr. Bartłomiejem Olchawą macie pewność, że wasze maluszki są najlepszych rękach.

Aby zapisać dziecko na zajęcia i uzyskać więcej informacji oraz przeczytać regulamin uczestnictwa, kliknij TUTAJ. Na każdą grupę przypada tylko 10 miejsc, więc należy się spieszyć!

Do zobaczenia na basenie!