AZS4kids | Gimnastyczki artystyczne zdobywają aż dwa medale
5773
post-template-default,single,single-post,postid-5773,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Gimnastyczki artystyczne zdobywają aż dwa medale

Tancerki KU AZS Opole występowały na Ogólnopolskim Turnieju Wiosennym Grup Rekreacyjnych we Wrocławiu. Przywiozły z nich aż dwa medale!

 

Nasze zawodniczki miały okazję już dwukrotnie występować w ogólnopolskich zawodach prezentując swój talent, zdobyte umiejętności oraz wielką pasję, jaką jest gimnastyka artystyczna. W miniony weekend – 16 marca 2019 r. – mogliśmy z wielką przyjemnością podziwiać gimnastyczki z opolskiego klubu na Ogólnopolskim Turnieju Wiosennym Grup Rekreacyjnych we Wrocławiu. Zawodniczki AZS Opole zaprezentowały swoje duże umiejętności, wykonując układ gimnastyczno-taneczny. Wielką dumą napawa nas fakt, iż dwie z nich stanęły na podium. – mówi trenerka, Olha Kulyzyhska. 
 
Tak wysokie osiągnięcia motywują do dalszej pracy i rozwoju oraz zachęcają do udziału w kolejnych turniejach. Gratulacje dla tych pięknych dziewczynek i oczywiście dla samej Trenerki, która pracuje z zawodniczkami. 
     
fot. Olha Kulyzyhska, archiwum własne.